Szukaj programu

Znaleziono 98 wyników wyszukiwania dla frazy:

ładowanie


 • Nokia Lumia ładowana... błyskawicą!
  WIDEO

  Nokia Lumia ładowana... błyskawicą!

  2013-09-30 (08:46) 15 opinii

  Czym bawią się inżynierowie w Nokii?

 • Unia Europejska zmusi Apple do micro USB?
  MOBILE

  Unia Europejska zmusi Apple do micro USB?

  2013-09-27 (14:52) 292 opinii

  W 2010 roku Komisja Europejska uznała micro USB za oficjalny standard ładowania urządzeń przenośnych w Unii Europejskiej. Niemal wszyscy producenci dostosowali się do sugestii polityków i zrezygnowali z własnych portów ładowarek. Tymczasem amerykańskie Apple pozostaje niewzruszone i nadal do iPhone'a czy iPada potrzebujemy odpowiednich przewodów. Niedługo może się to jednak zmienić.

 • Już niedługo wszystko będzie ładowane bezprzewodowo
  KOMPUTERY

  Już niedługo wszystko będzie ładowane bezprzewodowo

  2013-09-16 (08:27) 113 opinii

  Ładowanie indukcyjne czy magnetyczny rezonans to technologie, które sprawiły, że ładowanie bezprzewodowe przestało być jedynie domeną filmów science-fiction. Oba te rozwiązania mają jednak swoje ograniczenia. Technologia opracowana przez startup Ossia jest trochę inna...

 • IFA 2013: Qualcomm Toq - zegarek na rękę do smartfona
  MOBILE

  IFA 2013: Qualcomm Toq - zegarek na rękę do smartfona

  2013-09-05 (11:03) 3 opinie

  Qualcomm zaprezentował zegarek typu "smartwatch". Toq (‘talk’) został stworzony, aby służyć jako drugi wyświetlacz smartfonu. Będzie wykorzystywał energooszczędną technologię Mirasol, która ma umożliwić stałe korzystanie z wyświetlacza, bezprzewodowe ładowanie w technologii WiPower LE oraz dźwięk stereo przesyłany Bluetooth.

 • Telefon naładujesz... moczem!
  MOBILE

  Telefon naładujesz... moczem!

  2013-07-17 (13:06) 44 opinii

  Brytyjscy naukowcy znaleźli nowy sposób na ładowanie baterii w telefonie. Nie potrzeba do tego ani dostępu do sieci elektrycznej, ani energii słonecznej. Wystarczy nasz własny ... mocz.

 • Zmarła po odebraniu iPhone'a
  MOBILE

  Zmarła po odebraniu iPhone'a

  2013-07-15 (13:57) 164 opinii

  Chińskie media donoszą, ze 23-letnia Ma Ai Lun zmarła w wyniku porażenia prądem, gdy odebrała podłączonego do ładowania iPhone'a

 • Baterie lepsze już nie będą
  MOBILE

  Baterie lepsze już nie będą

  2013-07-11 (10:53) 68 opinii

  Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że rozwój mobilnych gadżetów, jak smartfony czy tablety wyprzedził technologię akumulatorów stosowanych do ich zasilania. Choć rynek baterii nie stał przez ostatnie lata w miejscu i poczyniono znaczne, technologiczne postępy, doszliśmy do muru. John Stefanac - prezes Qualcomm na region Azji i Pacyfiku - twierdzi, że teraz musimy już iść na kompromisy albo wynaleźć coś zupełnie nowego.

 • Chrome 28: Obsługa powiadomień i szybsze ładowanie stron
  PROGRAMY

  Chrome 28: Obsługa powiadomień i szybsze ładowanie stron

  2013-07-10 (14:30) 0 opinii

  To pierwsza wersja Chrome wykorzystująca silnik Blink. Dotąd przeglądarka w znacznym stopniu korzystała z WebKit, projekt zapoczątkowany przez Apple w 2001 roku. Ten znów był forkiem (nową gałęzią) silnika KHTML. W skład WebKit wchodził silnik obsługujący HTML/CSS (WebCore) oraz JavaScript (JavaScriptCore).

 • Jak ładować telefon, żeby go nie zepsuć
  MOBILE

  Jak ładować telefon, żeby go nie zepsuć

  2013-07-01 (11:57) 254 opinii

  Gdybym dostawał grosza za każdym razem, kiedy czytam w opiniach narzekania na baterie w smartfonach, byłbym bogaczem. Prawda jest jednak taka, że naród masowo kupuje telefony, które pozwalają oglądać filmy, słuchać muzyki i grać w gry. Każdy akceptuje przy tym fakt, że takie urządzenie będzie trzeba codziennie ładować.

 • Coraz bliżej jednego standardu bezprzewodowego ładowania
  BIZNES

  Coraz bliżej jednego standardu bezprzewodowego ładowania

  2013-06-20 (13:54) 3 opinie

  Stowarzyszenie na rzecz zasilania bezprzewodowego (ang. Alliance for Wireless Power, A4WP) poinformowało we wtorek, 20 czerwca, że do grona jego członków dołączył Intel. Silny gracz na rynku nowych technologii przybliża nas do stworzenia jednolitego standardu bezprzewodowego ładowania urządzeń.

Znalezionoe w tech.wp.pl

Znalezionoe w wp.pl

Programy do pobrania: