WP Tech

Polecane
Tematy
Mobile
16.09.13 (14:49)

Nowa Nokia za 120 zł? Proszę bardzo

Nokia przedstawiła dziś dwa telefony z aparatem fotograficznym, które wyróżniają się wyjątkowo przystępną ceną: Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Materiały prasowe)

Zachowując niską cenę, Nokia 10. oferuje użytkownikom nowe funkcjonalności. Oprócz aparatu VGA posiada wbudowany odtwarzacz MP3, radio FM, gry i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni. W wersji Dual SIM czas czuwania skraca się do 25 dni. Dzięki wbudowanej technologii Nokia Slam pliki z telefonu można łatwiej i szybciej udostępniać za pomocą technologii Bluetooth. Telefon oferuje całkiem sporo miejsca - pamięć wewnętrzną można rozszerzyć do 32 GB. Telefon ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych dla marki Nokia kolorach: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim.

Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości. W ten sposób można zaoszczędzić koszty i zyskać lepszy zasięg w czasie podróży bez potrzeby korzystania z kilku telefonów.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi 120 PLN bez podatków i dopłat.

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w najniższych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

Polub WP Tech
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku