Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?

 
Źródło: CHIP | 2016-01-28 (10:00) | 0 opinii
drukuj a a a

(fot. Gizmodo.pl)

Powoli zbliża się czas ulubionej (przez niektórych) zabawy, czyli: zgadnij, co tym razem pokaże Apple. Do najnowszych plotek, wróżb i domysłów dołączył nowy tablet giganta z Cupertino.

Według kilku internetowych źródeł, Apple w marcu pokaże nam - oprócz czterocalowego iPhone'a 5se - nowy tablet, z 9,7-calową przekątną. Ta informacja nie jest jakkolwiek potwierdzona, ale dorzućmy do niej jeszcze kilka plotek, które obecnie są dość popularne w sieci:

Nowy, 9,7-calowy tablet Apple'a może być wyposażony w lepszy aparat i lampę błyskową z tyłu. Niektórzy sugerują nawet zmiany w tak drobnych detalach, jak głośniki urządzenia czy większe wsparcie dla rysika (może być to coś z Force Touch?). My zastanawiamy się z kolei, czy Apple, o ile w ogóle rzeczywiście zaprezentuje nowy tablet, zdecyduje się na montowanie w nim swoich nowych procesorów A9X. Jak myślicie?


Czytaj także: Eksperci: Apple się kończy. Musi znaleźć inną niszę


Do plotek dorzućmy też to, czym żyje internet fanów Apple'a od dwóch dni. Firma osiągnęła znakomite wyniki finansowe, ale sama zapowiedziała, że kolejne raporty nie będą tak pozytywne. Mówi się, że jeśli Apple nie wróci na drogę, którą kroczył Steve Jobs, jej rola na rynku zostanie zepchnięta na margines. Producentowi zarzuca się brak wizji i pomysłu. Niepotwierdzone zapowiedzi marcowego iPada chyba wpisują się w obawy specjalistów.


Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To mogą być ostatnie tak dobre wyniki Apple


Polub WP Tech na Facebooku

oceń
tak 0 0%
nie 1 100%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Programy do pobrania: