- Wszystko (318)
- - Wiadomości (318)
- - Testy (4)
- - Wideo (9)
- - Galerie (brak)
- - Pliki (brak)
- - Telefony (brak)
Znaleziono 4 wyników wyszukiwania dla frazy:
Czy każdy, kto ściąga z internetu muzykę i filmy, jest złodziejem? Czy pobranie z sieci kilku piosenek i paru komedii jest równoznaczne z kradzieżą komuś portfela?
Ochrona programów komputerowych jest w polskim prawie bardziej restrykcyjna niż filmów i muzyki. Należy szczególnie uważać, jakie aplikacje i skąd ściągamy
Polskie prawo dopuszcza możliwość pobierania z internetu materiałów już udostępnionych. Zobaczmy więc, z jakich serwisów możemy ściągać bez obawy wizyty organów ścigania
Toughbook CF-31 nie jest kierowany do przeciętnego użytkownika. Różnica pomiędzy nim a zwykłym laptopem jest prosta - kiedy ktoś napadnie cię gdy idziesz ze standardowym laptopem, staje się on czymś, co musisz ochraniać, natomiast opancerzonego CF-31 użyjesz jako broni czy pancerza. Jest to bowiem ważący niemalże cztery kilogramy notebook zamknięty w masywnej obudowie. Komputer jest odporny na upadki z wysokości do 180 cm, może pracować w temperaturze od - 30 do 60 stopni Celsjusza, nie są mu straszne woda i pyły, a także posiada zwiększoną odporność na wstrząsy.