Apple - nikt nie zrobi lepszej "reklamy" niż prezes

 
Źródło: Telepolis.pl | 2016-02-09 (17:26) | 3 opinie
drukuj a a a

Tim Cook, prezes Apple, podczas finału Super Bowl zrobił zdjęcie swoim iPhonem i wrzucił je na Twittera. Dalszego rozwoju sprawy chyba nie do końca się spodziewał.

Finał Super Bowl, to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. To nie tylko mecz futbolu amerykańskiego, ale również dokładnie przygotowywane spoty reklamowe i koncert największych gwiazd. Jest to również okazja do zwykłego pokazania się. Na trybunach zasiadła masa znanych osobistości, a pośród nich był również prezes Apple - Tim Cook.

Po zakończeniu meczu, wygranego przez Denver Broncos, Cook znalazł się na płycie boiska i postanowił uwiecznić tę chwilę na zdjęciu. Wziął do ręki swojego iPhone'a, zrobił zdjęcie i umieścił je w serwisie Twitter. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jakość fotografii, a raczej jej brak. Na próżno szukać w niej ostrości, obraz jest rozmazany i zdecydowanie coś poszło nie po myśli autora.

Po zamieszczeniu fotografii Twitter zawrzał. Złośliwych komentarzy nie ma końca, a w jednym z nich Tim Cook dostał radę na przyszłość - następnym razem użyj Samsunga żeby zrobić lepsze zdjęcie.

Polub WP Tech na Facebooku

oceń
tak 18 94.74%
nie 1 5.26%

Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Pafko 2016-02-18 (21:51) 7 miesięcy 7 dni 14 godzin i 33 minuty temu

Każdy kto ma minimum wiedzy o fotografii wie ze to zdjecie jest najzwyczajniej w świecie poruszone - facet szedł i zrobił zdjecie w mało sprzyjających warunkach - równie dobrze mógł by mieć lustro i tez była by kicha, jak machasz łapa w trudnych warunkach to nie ma opcji na dobre,nazywaj ostre zdjecie ( pomijam stabilizacje )

odpowiedz

10
0
~Jan 2016-02-09 (18:20) 7 miesięcy 16 dni 18 godzin i 4 minuty temu

A ze spolszczeniem Siri do dzisiaj sobie nie mogą dać rady, cwaniaczki.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Programy do pobrania: