Sony prezentuje swój pierwszy radiobudzik z projektorem

 
Źródło: wp.pl | 2010-04-09 (10:44) | 0 opinii
Sony prezentuje swój pierwszy radiobudzik z projektorem
drukuj a a a

Firma Sony zaprezentowała nowy radiobudzik – model ICF-C717PJ. Nowość ma oferować znacznie więcej niż inne urządzenia tego typu. Jest to pierwszy radiobudzik w ofercie Sony, który został dodatkowo wyposażony w projektor.

Radiobudzik Sony posiada podświetlony na niebiesko ekran LCD, wbudowany termometr pokojowy oraz wejście służące do podłączenia odtwarzacza muzycznego. Ciekawostką jest obrotowy projektor, który umożliwia wyświetlanie aktualnej godziny na ścianie lub suficie, a także zestaw kojących odgłosów natury. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie wykonanej z aluminium.

Sony ICF-C717PJ (fot. sony.pl)

Gadżet oferuje kilka sposobów budzenia. Oprócz pobudki przy dźwiękach ulubionej rozgłośni radiowej, można zdecydować się na muzykę z odtwarzacza MP3 podłączonego do wejścia audio lub kojące i nastrojowe dźwięki natury – do wyboru śpiew ptaków, głębin morskich, morskich fal, górskiego potoku czy padającego deszczu. Sprawdzanie temperatury w pomieszczeniu ułatwi dobór optymalnego ustawienia ogrzewania. Funkcja projekcji godziny na ścianie lub suficie zapewni widoczny praktycznie z każdego miejsca zegar.

Sony ICF-C717PJ można zasilać z gniazda sieciowego lub przy użyciu baterii. Nowość trafi na rynek pod koniec kwietnia bieżącego roku.

Polub tech.wp.pl na Facebooku

Tagi:
oceń
tak 26 65%
nie 14 35%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

  • Dark Orbit Dark Orbit Poradzisz sobie za sterami kosmicznego myśliwca?

Bądź z nami na bieżąco

Programy do pobrania: