a
a
a
Hasło do konta to za mało żeby wyprowadzić kasę.
Znając tylko hasło można sobie jedynie pooglądać ile kto ma na koncie i to wszystko. Do przelewu potrzebne są jeszcze kody do autoryzacji przelewów i innych zleceń a tego chyba nikt mądry nie trzyma w komputerze.
coś ostatnio dużo tych przecieków?
co z wami nieumiecie upilnować danych? to co z was za ludzie interesu?i weź tu ufaj firmom ;/
Mnie to zwisa bo mam OS X Leopard
a nie jakąś Winzgrozę czy masochistycznego Linuxa
Internet jest...
... coraz bardziej dziurawy. Poza tym robi się z niego totalny śmietnik...
HA HA HA.....
A po uzyskaniu dostępu do maila przestępcę dzieli już tylko krok od wykradzenia danych naszego konta bankowego.
Mojego hasła do konta int. nikt nie jest w stanie podrobić !!!!!!
złodzieje
najpierw se kupcie autocada i photoshopa a potem się zastanówcie gdzie je zainstalować, już nie mówiąc o systemie który pewnie też ukradliście.... banda oszołomów
>BZDURY!
cytat: "A po uzyskaniu dostępu do maila przestępcę dzieli już tylko krok od wykradzenia danych naszego konta bankowego."
W kazdym porządnym banku dają tokeny. Po co komuś moj login i hasło jak bez tokenu nic nie zrobi?
Musieliby mi sie na chate włamać i wyjąć tokena z szuflady biurka...
podpowiadam o hasłach
Używaj ciagu swoich haseł np;qwerty1,qwerty2,qwerty nn albo jakos tak do kolejnych kont.Nie zapomnisz a zaden łajza łatwo cie nie namierzy.
Jak komuś zależy...
Jak mam normalne hasła... bo jak komuś będzie zależało to i tak je złamie.
Pod windowsem to sobie można tylko pograć dla rozrywki. Jeżeli ktoś może wykraść hasła i Windows jest dalej OK , to życzę dalszego dobrego samopoczucia. Najszybsze komputery (np. w nauce), używają uniksa lub linuxa . Windows w ogóle się nie nadaje do poważnych zadań, jest jak chińszczyzna dostępna dla ogółu, z tą różnicą że jest drogi. Europa celem podniesienia bezpieczeństwa produktów wprowadziła znak CE. Chiny także, z tym że chińskie CE oznacza „Chine Export” i taka jest właśnie różnica w bezpieczeństwie między Linux a Windows-ami. Aby zapewnić bezpieczeństwo trzeba jeszcze myśleć a nie tylko zapłacić
Stary system
Widzę że wszyscy są podenerwowani ale to nie jest wina internautów tylko tych którzy mają te strony www system polski przeciw hakerom jest tak stary że każdy początkujący mógłby się włamać do prawie każdej strony
Nie badzcie
naiwni jesli wyciekly to dlatego ze jakies sluzby specjalne tego chcialy a ze chcialy kilka to ukradli wszystkie zeby nie bylo winnego. Pamietajcie o tym ze trzeba miec srodki technologie i ludzi to tego zeby robic takie jaja i nie robia to dzieci przed komputerami podczas nieobecnosci rodzicow.
NAJLEPSZYM KODEKSEM KARNYM JEST KODEKS CHIŃSKI!!!
Bardzo szybko można skończyć z hakerami...
czemu portal nasza klasa po likwidowaniu konta trzyma już 2 miesiące moje dane,to jest nieprzepisowo.Takiej umowy nie ma że możesz tam kiblować w nieskończność
hasła
skoro zostały wykradzione jak jest napisane w artykule to dlaczego serwis allegro lub nasza-klasa nie zablokował swoich stron jeszcze i nie ma jeszcze żadnej informacji na tych stronach że coś takiego miało miejsce , co tu śmierdzi .... zaraz zadzwonię do allegro i się spytam co i jaką ???
Każdy Chińczyk wie ze ma obowiązujący kodeks karny ale niewielu go może zobazyć ....
Tytuł jak zwykle wprowadza w błąd...
Sugeruje, że wyciekły z tych portali.