RSS

Wielki Brat w Sieci

 
wp.pl | 2010-03-19 (15:14) | 138 opinii
a a a
Coraz częściej dzielimy się niemal każdą informacją na blogach, dodajemy nowe fotografie, w polach informacyjnych i profilach wpisujemy numery komunikatorów i telefony kontaktowe. Nie zdajemy sobie jednak wtedy sprawy z tego, że te wszystkie drobne przyjemności naszego życia mogą w przyszłości być dużym problemem. Jednym z największych problemów związanych z anonimowością w Sieci jest fakt, że sami o nią nie dbamy.
oceń
0
0
Podziel się

Zobacz więcej w serwisach WP

Więcej w serwisach WP

W Podróży

Pytamy.pl


Opinie

Ocena: 0 [0]
Made in China [2010-03-24 17:49]

Fotki przy palmach na last minute, albo przy nie swoich samochodach
tandeta i wieśniactwo bije z tych portali z domieszką qrestwa.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Nimothan [2010-03-24 17:47]

ale popychac te analityczne umusly to chceta:PPP/...
analityczne umysly tez potrzebne :P gadata jakby to byla ujma...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Kasia [2010-03-24 17:29]

darmowe doładowania
Witam! Znalazłam stronę na której można zdobyć doładowania za darmo! Naprawdę działa, ja już dostałam doładowanie! www.darmowe-doladowania.345.pl POLECAM!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Facet [2010-03-24 13:18]

Przecież NK czy Face(z)book to portale dla zakompleksionych mydłków...:-)
Sami żelusie preżący sie na tle poniemieckich szrotów i x-laski wypinające się na wycieczkach last-minute...:-)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~fxa [2010-03-24 17:24]

nk, facebok i inne
to stronki dla ciemnoty i plebsu. nigdy bym tam nie chcial trafic..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~qwex [2010-03-24 14:14]

kto?
a wskażcie mi jedną osobę, która ucierpiała przez chociaż 1 portal społecznościowy i w jaki sposób ?! bo wszyscy straszą, a konkretów brak

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
janMegatron [2010-03-20 21:14]

HAHA KASPERSKY czyli temat do kosza !!!
a wy zamieszczajcie swe dane, nam to tylko pomaga i daje zarobek te serwisy są dziurawe kto wie o co chodzi ;D

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~olo [2010-03-24 16:15]

miałem facebooka, nudne to, nk wystarczy
dostawalem debilne linki lub zaproszenuia di aplikacji

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
bolo [2010-03-19 17:29]

cytat jest
na górze a nie z prawej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~kob_za [2010-03-24 15:44]

nk (nie korzystam)
Miałem profil w nk , ale już zlikwidowałem ; stało się to męczące , z początku owszem bawiło mnie to , do czasu ; jedyny plus to to , że znalazłem znajomych z tamtych lat

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
ktosiek68 [2010-03-24 15:04]

CHWALCIE SIĘ, CHWALCIE !!!!!!!
KU UCIESZE URZĘDÓW SKARBOWYCH I WIERZYCIELI.....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~tryt tryt [2010-03-24 15:15]

a ja to mam ... wiadomo gdzie
uzywam tych portali do obuzania obrzucania gownem wszystkich ludzi :D

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~etam [2010-03-24 15:02]

lipny artykuł, o niczym!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~analintruder [2010-03-24 14:53]

dokładnie !!!!!
Dokładnie jeszcze ludzie zatęsknią za prywatnością !!!!!! Ciekawe jak kiedyś taki delikwent/delikwentka z NK awansuje na prezesa,polityka,celebryte itd !! A ktoś wyciągnie (skasowane zdjęcia z baletów za młodu) z serwera(bo będą dużo warte dla pismaków) i ciekawe co wtedy ???

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Patrycja [2010-03-24 14:41]

...
Ja tego nie rozumiem- niby wszyscy przestrzegają zasad itd. ale spójrzcie- na nk są nasze zdjęcia gdzie mieszkamy do jakiej szkoły chodzimy, jaki mamy dom(niektórzy).I to jest bezpieczeństwo?? Siedzi takie pedofil czy jeszcze kto gorszy i pisze głupoty widzi do której chodzimy szkoły, jak wyglądamy. Nie raz powstają konta dzielnic, a nawet osiedli. I to sie nazywa bezpieczeństwo? Ja rozumiem- to portal, żeby odnaleźć starych znajomych.Ale większość 10-13 latków rejestruje sie tylko po to, zeby ie popisać, dodać zdjęcia pupila i takie tam różne. Więc apel do dzieciaków- cz naprawdę warto??

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gosia [2010-03-24 14:14]

STRACHY NA LACHY
Jak ktoś jest łatwowierny i na fotkę kogoś niby chorego bez sprawdzenia wysyła kasę to zrobi to i na ulicy.Jestem na NK ale jak ktoś obcy mi przysyła pocztę to ląduje ona w koszu bez otiwerania np.ostatnio dostałam od Geni Skorupski l.20 i uwaga zaznaczona jest jako mężczyzna nie wiem czy ci na NK nie sprawdzają danych?czy Magda Stasiak l20 też oznaczona jako mężczyzna !!!!!więc jedyny sposób to olewac obcych i nie wdawac sie w dyskusje a będzie ok

odpowiedz

Pojedynek

Galerie

Sonda

Ile cali masz w kieszeni?







glosuj

Zakupy

Programy do pobrania: