Darmowe pakiety internetowe i minuty w T-Mobile

 
Źródło: wp.pl | 2011-08-30 (12:27) | 2 opinie
drukuj a a a

T-Mobile w ofercie MIX na liczbę doładowań zmienia warunki korzystania z usługi dostępu do internetu. Od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max. Podobną, acz nieco inną ofertę przygotowano dla klientów abonamentowych.

Usługa będzie przyznawana użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 12 cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Prędkość przesyłania danych może zostać zmniejszona po przekroczeniu dostępnego ryczałtu 100 MB.

Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych w smartfonie klienci T-Mobile mogą dalej surfować po Internecie bez dodatkowych kosztów ze zmniejszoną prędkością łącza.

W przypadku oferty na abonament, we wszystkich wysokościach abonamentu użytkownicy otrzymają na stałe bezpłatnie dodany optymalny dla smartfonów pakiet 250 MB. Po wykorzystaniu tego pakietu można nadal bezpłatnie surfować po sieci ze zmniejszoną prędkością łącza.

Niezależnie od bezpłatnego pakietu 250 MB wliczonego w opłatę abonamentową użytkownik będzie mógł zwiększyć ilość dostępnych danych do 500 MB, 1 GB, 2 GB, czy nawet 5 GB. Za każde przejście na kolejny wyższy pakiet danych użytkownik będzie płacił o 9 złotych wyższy abonament.

Dodatkowe 60 minut w T-Mobile w ofertach bez telefonu

Sieć T-Mobile z początkiem września wprowadza dodatkowo 60 minut do wszystkich sieci krajowych w ofercie „Zawsze w kontakcie. Oferta bez telefonu”. W ramach oferty klienci mają możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, jak i na numery T-Mobile na świecie. Dotychczasowe ceny abonamentów pozostają bez zmian: 39zł dla nielimitowanych rozmów w T-Mobile oraz 49 zł dodatkowo rozszerzony o nielimitowane SMSy do T-Mobile i pakiet 100MB danych.

Polub WP Tech na Facebooku

oceń
tak 1 33.33%
nie 2 66.67%

Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Piotr 2011-09-28 (13:56) 4 lata 11 miesięcy 29 dni 22 godziny i 27 minut temu

Po 11 latach w Erze rezygnuję z Tmobile. W wakacje po raz pierwszy w życiu ściągnąłem sobie grę za 10 zł. Od tej pory Tmobile wysyłał mi smsy, że mogę sobie ściągnąć kolejną i już nawet 60% jest opłacone. Myślałem, że to żart i dziwny marketing. Niestety po sprawdzeniu faktur i wykazów okazało się, że ściągnęli mi już 18 zł. A ja żadnych kolejnych gier nie chciałem!!! BOA odpisuje, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, bo wyraziłem zgodę na 'otrzymywanie informacji handlowych'. To jest jakiś absurd... Ponoć mogłem zrezygnować z tego pobierania 6 zł co kilka dni z mojego konta. A czy nie powinno to być tak, że powinienem raczej wyrazić zgodę na to?

odpowiedz

0
0
~jxtjp 2011-08-31 (02:51) 5 lat 27 dni 9 godzin i 32 minuty temu

nie lubię tej sieci
ja w orange na kartę mam ponad 1g neta po doładowaniu

odpowiedz

Programy do pobrania: