CES 2016: Razer Stargazer - zaawansowana kamera internetowa

 
Źródło: CHIP | 2016-01-08 (14:19) | 0 opinii
drukuj a a a

(fot. Materiały prasowe)

Firma Razer ogłosiła wprowadzenie na rynek kamery internetowej Stargazer. Ma ona zapewniać najlepszej jakości obraz wideo, a jej twórcy chwalą się również uproszczeniem procesu tradycyjnego ustawiania streamingu.

Stargazer pozwolić ma na produkcję wysokiej jakości filmów streamingowych. Kamera potrafi przechwytywać obraz z szybkością 60 klatek na sekundę w jakości 720p, a także umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Ponadto wyposażona jest w mikrofon z automatyczną redukcją szumów i dual-array.

Funkcja dynamicznego usuwania tła otwiera przed użytkownikami dodatkowe możliwości oprócz tych związanych z grami. Będą oni mogli usuwać lub wymieniać tła w czasie wideokonferencji za pośrednictwem Skype z Personify. Kamera obsługuje również FaceRig, QQ Video i ooVoo. Także skanowanie 3D twarzy i obiektów jest dostępne natychmiast po uruchomieniu, pozwalając użytkownikom z pełną dokładnością przenieść przedmioty ze świata rzeczywistego do wirtualnego w jakości full-HD. Funkcja ta może znacznie wspomóc rozwój gier, ponieważ umożliwia szybkie przechwytywanie skanów 3D, które mogą zostać bezpośrednio zaimportowane do silników tworzenia gier jak Unity.

Razer Stargazer oferuje użytkownikom zaawansowaną funkcję rozpoznawania twarzy i gestów. Kamera jest w stanie śledzić aż do 78 punktów na twarzy i 22 punktów na każdej dłoni.

Cena: 239,99 euro (1040 PLN)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wiedźmin 3 z lotu ptaka wygląda oszałamiająco


Polub WP Tech na Facebooku

oceń
tak 2 100%
nie 0 0%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Galerie

Programy do pobrania: