wp

Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?

Powoli zbliża się czas ulubionej przez co poniektórych zabawy, czyli: zgadnij, co tym razem pokaże Apple. Do najnowszych plotek, wróżb i domysłów dołączył nowy tablet giganta z Cupertino.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?
(Gizmodo.pl)

Według kilku internetowych źródeł, Apple w marcu pokaże nam - oprócz czterocalowego iPhone'a 5se - nowy tablet, z 9,7-calową przekątną. Ta informacja nie jest jakkolwiek potwierdzona, ale dorzućmy do niej jeszcze kilka plotek, które obecnie są dość popularne w sieci:

Nowy, 9,7-calowy tablet Apple'a może być wyposażony w lepszy aparat i lampę błyskową z tyłu. Niektórzy sugerują nawet zmiany w tak drobnych detalach, jak głośniki urządzenia czy większe wsparcie dla rysika (może być to coś z Force Touch?). My zastanawiamy się z kolei, czy Apple, o ile w ogóle rzeczywiście zaprezentuje nowy tablet, zdecyduje się na montowanie w nim swoich nowych procesorów A9X. Jak myślicie?

wp

Czytaj także: Eksperci: Apple się kończy. Musi znaleźć inną niszę

Do plotek dorzućmy też to, czym żyje internet fanów Apple'a od dwóch dni. Firma osiągnęła znakomite wyniki finansowe, ale sama zapowiedziała, że kolejne raporty nie będą tak pozytywne. Mówi się, że jeśli Apple nie wróci na drogę, którą kroczył Steve Jobs, jej rola na rynku zostanie zepchnięta na margines. Producentowi zarzuca się brak wizji i pomysłu. Niepotwierdzone zapowiedzi marcowego iPada chyba wpisują się w obawy specjalistów.

Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp